روپوش سربی دندانپزشکی ، روپوش سربی دنتال، پیش بند سربی

روپوش سربی دندانپزشکی بزرگسال و خردسال

روپوش سربی دندانپزشکی(دنتال) مدل اپراتوری Lead Dental Apron

روپوش سربی جهت حفاظت اپراتور و بیماران در برابر پرتو های بونساز نطیر ایکس ری x-ray در مراکز پرتو تشخیصی (رادیولوژی و آنژیوگرافی) ، پرتو درمانی و مراکز صنعتی استفاده می گردد.این مدل روپوش سربی با معروفترین برندهای اروپایی از لحاظ کیفیت برابری می کند، ویژگی روپوش های High light استفاده از لاستیک سربی با کیفیت و با قابلیت انعطاف پذیری بالا که موجب سبکی و راحتی ، عدم شکنندگی و ضریب اطمینان حفاظتی و عمر بالا روپوش می شود.همچنین روکش استفاده شده در آن بسیار مقاوم و از نفوذ باکتری به درون روپوش جلوگیری کرده و قابلیت تنظیف به آن داده است با معادل سرب های 0.25 و 0.35 موجود میباشد.

روپوش سربی دندانپزشکی(دنتال) با تیروئید بند متصل Dental Apron

این روپوش سربی دندانپزشکی طبق استاندارد و به روزترین الگوی دوخت (شیلد تیروئید دار) در سایز های بزرگسال و خردسال تهیه و تولید شده است ،روکش از نفوذ آب و عفونت به داخل روپوش جلوگیری کرده و قابلیت تنظیف به آن داده است می باشد و از ویژگی های بارز دیگر آن استفاده از لاستیک سربی چند لایه با کیفیت و با قابلیت انعطاف پذیری بالا که موجب سبکی و راحتی ، عدم شکنندگی و ضریب اطمینان حفاظتی و عمر بالا روپوش می شود. .

روپوش سربی دندانپزشکی(روپوش سربی دنتال) با تیروئید بند متصل Dental Apron

روپوش سربی دنتال از نمایی دیگر قابل ملاحظه می باشد

روپوش سربی دندانپزشکی اطفال بچه گانه با تیروئید بند متصل Child Dental Apron

این روپوش سربی دندانپزشکی طبق استاندارد و به روزترین الگوی دوخت (شیلد تیروئید دار) در سایز خردسال تهیه و تولید شده است ،دارای طرح های عروسکی مانند باب اسفنجی و پلنگ صورتی می باشد روکش از نفوذ آب و عفونت به داخل روپوش جلوگیری کرده و قابلیت تنظیف به آن داده است می باشد و از ویژگی های بارز دیگر آن استفاده از لاستیک سربی چند لایه با کیفیت و با قابلیت انعطاف پذیری بالا که موجب سبکی و راحتی ، عدم شکنندگی و ضریب اطمینان حفاظتی و عمر بالا روپوش می شود. .

روپوش سربی دندانپزشکی بچه گانه (روپوش سربی اطفال) مدل اپراتوری Child Dental Apron

روپوش سربی دندانپزشکی اطفال طبق استاندارد و به روزترین الگوی دوخت در سایز خردسال تهیه و تولید شده است ،دارای طرح های عروسکی مانند باب اسفنجی و پلنگ صورتی که برای اطفال جذاب می باشد روکش از نفوذ آب و عفونت به داخل روپوش جلوگیری کرده و قابلیت تنظیف به آن داده است می باشد و از ویژگی های بارز دیگر آن استفاده از لاستیک سربی چند لایه با کیفیت و با قابلیت انعطاف پذیری بالا که موجب سبکی و راحتی ، عدم شکنندگی و ضریب اطمینان حفاظتی و عمر بالا روپوش می شود. .

مشتريان درباره ي ما چه مي گويند؟

ما در کار خود متخصص و حرفه اي هستيم .

شما شایسته بهترین خدمات و محصولات هستید.

مديريت سايت

با ما حرفه اي باشيد .

مديريت سايت