پاراوان و پارتیشن سربی

پاراوان سربی ساده و پاراوان شیشه دار سربی با بدنه آلومینیومی بیمارستانی ضد خش ، مقاوم و سبک و پارتیشن پیش ساخته سربی

پارتیشن سربیپارتیشن پیش ساخته سربی

پارتیشن سربی به صورت پیش ساخته و بدون نیاز به سربکوبی به راحتی قابل نصب می باشند و دارای رنگ بندی مختلف و ابعاد مختلف قابل تولید و نصب می باشند ،همچنین این پارتیشن ها قابلیت جابجایی به مکان دیگر در صورت تعویض اتاق و مطب را نیز دارا هستند

پاراوان سربی Lead mobile Partition

پاراوان سربی در دو نوع پاراوان سربی با شیشه سربی ، پاراوان سربی ساده و پارتیشن سربی متحرک با روکش MDF ضد خش با طول عمر بالا سرب به کار رفته در این محصولات با خلوص بالا (99.5%) می باشد یه ضخامت آن بسته به نوع سفارش متغیر است .از ویژگی های بارزاستفاده از بدنه آلومینیومی و لولای بلبرینگی می باشد که ضد زنگ و بسیار مقاوم بوده و قابلیت انتخاب رنگ،ابعاد،ضخامت سرب و کاربری آسان است.

پاراوان سربی ابعاد سفارشی Lead mobile Partition

پاراوان سربی در ابعاد سفارشی و سایز های مختلف شیشه سربی برای اولین بار در کشور توسط این شرکت تولید می گردد،نمونه پاراوان سربی با الگوی اروپایی ساخته شده توسط شرکت با شیشه سربی 60 در 80 و دستگیره استیل با کیفیت ترین متریال بدنه و سرب در این پاراوان سربی طبق خواسته مشتری قابل ملاحظه می باشد.

سربکوبی و ایزولاسیون حرفه ایIsolation X-Ray & Gamma

سربکوبی مراکز رادیولوژی ، پرتو تشخیصی و پرتو درمانی با استفاده از ورق سربی با خلوص بالا(99.5% ) زیر نظر کارشناسان خبره و نصابان با تحربه این شرکت صورت می گیرد. تمامی مراکز ایزوله شده توسط این شرکت دارای تضمین شرکت جهت هرگونه نشت پرتو می باشند.

مشتريان درباره ي ما چه مي گويند؟

ما در کار خود متخصص و حرفه اي هستيم .

شما شایسته بهترین خدمات و محصولات هستید.

مديريت سايت

با ما حرفه اي باشيد .

مديريت سايت